Hilary - Fan Club
Sarışın Banka Soyarsa Logosk
Hilary - Fan Club
Sarışın Banka Soyarsa Logosk
Hilary - Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Kaliteli, En Yeni, En Aktif... Enler'in Hilary Duff Fan Sitesine Hoşgeldiniz..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sarışın Banka Soyarsa

3 posters
YazarMesaj
~ćhaтLσćк pєяi~
Yeni Hilary'ci
Yeni Hilary'ci
~ćhaтLσćк pєяi~

Kadın

Sarışın Banka Soyarsa Empty
MesajKonu: Sarışın Banka Soyarsa   Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 11:11 pm

Sarışın ile esmer de, köşeyi kolay dönmek için banka soymaya karar vermişler. Esmer bütün gece oturup plan yapmış.

Sabah masanın üzerine kağıtları sermiş, soygunu tüm ayrıntıları ile sarışına anlatmış:

- "İyi anladın değil mi ?" diye de sormuş. "Burası küçük bir semt bankası. Bir tek güvenlik görevlisi var. İşi üç dakikada bitirirsin, ben seni arabada bekleyeceğim."

Binmişler arabaya, gitmişler bankaya. Esmer motoru çalışır tutarak direksiyonda beklerken, sarışın bankaya girmiş.
5 dk. geçmis. 10 dk. geçmis. 15 dk. geçmis.

Esmer korkmaya baslamış. Tam gaza basıp kaçmaya karar vermişken, bankanın kapısı büyük bir gümbürtüyle sonuna kadar açılmış.

Önde sarışın elinde bir ip. İpin ucuna kasa baglanmış, sürükleye sürükleye arabaya koşmaya çalışıyor.

Arkasından güvenlik görevlisi "DUR" diye bağırarak ateş ediyor. Ama koşamıyor çünkü pantolonu ve iç çamaşırı dizlerinden aşağıya inmiş.

Sarışın arabaya atlamış. Esmer gaza basmış ve öfkeyle seslenmiş:

- "Bir de bana planı tam anladığını söylemiştin !.. "
- "Anladim tabii..."
- "Ben sana GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ BAĞLA, KASAYI BOŞALT demistim gerzek"
http://paylaspaylastikca.eniyiforum.net/
^^LaLin Corn^^
Yeni Hilary'ci
Yeni Hilary'ci
^^LaLin Corn^^

Kadın

MesajKonu: Geri: Sarışın Banka Soyarsa   Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 7:59 pm

TEşekkürler Adminim:D lol!
TekGül
Üye
Üye
TekGül

MesajKonu: Geri: Sarışın Banka Soyarsa   Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 6:53 pm

saol admin
^^LaLin Corn^^
Yeni Hilary'ci
Yeni Hilary'ci
^^LaLin Corn^^

Kadın

MesajKonu: Geri: Sarışın Banka Soyarsa   Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 4:53 pm

okudukça gülüorum valla:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sarışın Banka Soyarsa   Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 4:54 pm

payLasım icn saoL cidden qüsL =)

Sarışın Banka Soyarsa
1 sayfadaki 1 sayfası