Hilary - Fan Club
Hanqisi aqıLLı xD Logosk
Hilary - Fan Club
Hanqisi aqıLLı xD Logosk
Hilary - Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Kaliteli, En Yeni, En Aktif... Enler'in Hilary Duff Fan Sitesine Hoşgeldiniz..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hanqisi aqıLLı xD

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Hanqisi aqıLLı xD Empty
MesajKonu: Hanqisi aqıLLı xD   Hanqisi aqıLLı xD I_icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 8:50 am

bir tümarhanede 10 deli varmış doktor bir gün hepsini bir sahaya götürmüş demişki bakalım hanginiz akıllı oldunuz sahaya topyerine taş koymuş onlardaoynamışlar başlarını kırmışlar sonda bir çocuk kalmış doktor demişki neden oynamıyon çocukta demişki biri bana orta atmıyorki bende kafa vurup gola atayım doktor demişki ben sana atayım çocuk demiş çocukta akıllanmış o taşın yerine takma bir taş takması koymuş doktorda sanmışki o takma taş asil taştır.doktor çocuğa atmış çocuğa bişey olmamış ve dokttor demişki sen bana at çocuk ta aklını kullanmış asil taşı atmış doktora doktorun kafası yaralandı çocuğa demişki sen benden daha akıllanmışsın ben senden daha akılsızlanmışım.
^^LaLin Corn^^
Yeni Hilary'ci
Yeni Hilary'ci
^^LaLin Corn^^

Kadın

Hanqisi aqıLLı xD Empty
MesajKonu: Geri: Hanqisi aqıLLı xD   Hanqisi aqıLLı xD I_icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 6:10 pm

saol güzel Very Happy

Hanqisi aqıLLı xD
1 sayfadaki 1 sayfası