Hilary - Fan Club
sarışın barı Logosk
Hilary - Fan Club
sarışın barı Logosk
Hilary - Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Kaliteli, En Yeni, En Aktif... Enler'in Hilary Duff Fan Sitesine Hoşgeldiniz..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sarışın barı

2 posters
YazarMesaj
^^LaLin Corn^^
Yeni Hilary'ci
Yeni Hilary'ci
^^LaLin Corn^^

Kadın

sarışın barı Empty
MesajKonu: sarışın barı   sarışın barı I_icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 11:32 am

Kör bir adam yanlışlıkla Bayanlar Barına girer. Bara doğru ilerler ve bir içki ısmarlar. Biraz oturup, içkisini yudumladıktan sonra barmene seslenir: Hey, bir sarışın fıkrası duymak ister misin? Birden bar, bomba düşmüş gibi sessizleşir. Kör adamın yanında oturan kadın, tok bir sesle: Hey bayım, der bu fıkrayı anlatmadan önce bilmeniz gereken beş şey var. Birincisi, barmen sarışın bir kız. İkincisi kapı görevlisi sarışın bir kadın. Üçüncüsü, ben 1.90 boyunda karatede siyah kuşaklı bir sarışınım. Dördücüsü, sağınızda oturan kadın profesyonel bir halterci ve sarışın. Beşincisi, benim yanımda oturan kadın profesyonel güreşçi ve sarışın. Yine de bu fıkrayı anlatmak istiyor musunuz? Kör adam bir kaç saniye düşünür, sonra başını sallar: Hayır, hiç sanmıyorum.
Misafir
Misafir

sarışın barı Empty
MesajKonu: Geri: sarışın barı   sarışın barı I_icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 11:27 am

payLasm icn teseqqürLer
^^LaLin Corn^^
Yeni Hilary'ci
Yeni Hilary'ci
^^LaLin Corn^^

Kadın

sarışın barı Empty
MesajKonu: Geri: sarışın barı   sarışın barı I_icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 3:53 pm

bişi değil bu site daha iyilerine laık Very Happy
TekGül
Üye
Üye
TekGül

sarışın barı Empty
MesajKonu: Geri: sarışın barı   sarışın barı I_icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 6:51 pm

teşekürler

sarışın barı
1 sayfadaki 1 sayfası