Hilary - Fan Club
Sınıfta Utanç(bu alıntıdır) Logosk
Hilary - Fan Club
Sınıfta Utanç(bu alıntıdır) Logosk
Hilary - Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Kaliteli, En Yeni, En Aktif... Enler'in Hilary Duff Fan Sitesine Hoşgeldiniz..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sınıfta Utanç(bu alıntıdır)

2 posters
YazarMesaj
^^LaLin Corn^^
Yeni Hilary'ci
Yeni Hilary'ci
^^LaLin Corn^^

Kadın

Sınıfta Utanç(bu alıntıdır) Empty
MesajKonu: Sınıfta Utanç(bu alıntıdır)   Sınıfta Utanç(bu alıntıdır) I_icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 7:51 pm

O gün herzamanki gibi sınıfta arkillerle bağıra bağıra şarkı söylüyorduk.Sınıfta kimse benim şarkı söylememi sevmezdi.Ama ben ısrarla söylemeye devam ediyordum neyse... kapıya arkam dönüktü ve iyice kendimden geçmiştim bir anda herkes sustu;ama ben durmayıp şarkı söylemeye devam ettim bunun üzerine arkilerim kapıyı işaret ettiler ve arkamı döndüğümde matematik hocasıyla burn buruna gelmem bir oldu.Üstelik hoca gülümsedi veh sen bir daha şarkı söleme kısım arkilerine yasık dedi Vee çoq utandımxD lol! lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sınıfta Utanç(bu alıntıdır)   Sınıfta Utanç(bu alıntıdır) I_icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 11:00 am

xD bis dersde sarqı söLerlen yaqaLanmsdıqq xD
TekGül
Üye
Üye
TekGül

MesajKonu: Geri: Sınıfta Utanç(bu alıntıdır)   Sınıfta Utanç(bu alıntıdır) I_icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 7:08 pm

süper beni güldürdügün için saol

Sınıfta Utanç(bu alıntıdır)
1 sayfadaki 1 sayfası