Hilary - Fan Club
FinaL dershaneLeri Logosk
Hilary - Fan Club
FinaL dershaneLeri Logosk
Hilary - Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Kaliteli, En Yeni, En Aktif... Enler'in Hilary Duff Fan Sitesine Hoşgeldiniz..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FinaL dershaneLeri

YazarMesaj
Misafir
Misafir

FinaL dershaneLeri Empty
MesajKonu: FinaL dershaneLeri   FinaL dershaneLeri I_icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 3:27 pm

Final Eğitim Kurumları çalışmalarına 1980 yılında Anadolu’nun mütevazi bir şehri olan Elazığ’da dört sınıf ve altı öğretmenle başladı. Kısa bir sürede başarılı çalışmalarıyla adını tüm ülkede duyurdu. İlk şubesini Malatya’da açtı. 1987 yılında çıktığı günden itibaren Türkiye’nin en yüksek tirajlı üniversite hazırlık dergisi olan “final” yayına girdi.

Bu dönemden itibaren final’in Türkiye’ye seçkin eğitim kurumları kazandırma çalışmaları hızlandı. Böylece final’in eğitim meşalesi Türkiye’nin dört bir yanında ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yüzbinlerce genci aydınlatmaya başladı. Bugün final , Türk Gençliği’ne 200’ün üzerinde dershane ve okulla hizmet veriyor. Final Eğitim Sistemi’ni uygulayan bu kurumlarda 8000’in üzerinde çalışan 200.000’i aşkın öğrenciyi sınavlara ve yaşama hazırlıyor.

Çocuklarımıza ve gençlerimize ilk yıllarda dershane ve yayınla hizmet veren final , 2006’dan itibaren okul çalışmalarına da başladı.Final Yöneticileri eğitim camiamızdan aldığı güçle final eğitim vakfı’nı kurdu. Bu vakıf hem verdiği burslarla öğrencileri desteklemekte hem de ülkemize bir üniversite kazandırmak amacıyla çalışmaktadır.

Final, 200’ün üzerinde eğitim kurumu, vakfı, spor kulübü ve yüzlerce yayını ile ******çü, laik, çağdaş, demokrat nesiller yetiştirme çabasını sürdürüyor ve sürdürecektir.

İbrahim TAŞEL
Yönetim Kurulu Başkanı
^^LaLin Corn^^
Yeni Hilary'ci
Yeni Hilary'ci
^^LaLin Corn^^

Kadın

FinaL dershaneLeri Empty
MesajKonu: Geri: FinaL dershaneLeri   FinaL dershaneLeri I_icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 2:48 pm

Sağol Canım
Misafir
Misafir

FinaL dershaneLeri Empty
MesajKonu: Geri: FinaL dershaneLeri   FinaL dershaneLeri I_icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 3:53 pm

~Rica edeRm ~~

FinaL dershaneLeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KÖRFEZ DERSHANELERİ
» aRmada dershaneLeri
» Fen biLimLeri dershaneLeri